Ćwiczyć czy nie ćwiczyć

Przyznam się  że dziś jeszcze nie ćwiczyłam. Dlaczego? Najpierw wróciłam z pracy i musiałam posprzątać  potem przyszła do mnie przyjaciółka i oczywiście jak zawsze się zagadałyśmy. Godzina 21 jestem sama w domu, mogła bym zrobić tysiąc rzeczy bo przecież nikt mi nie przeszkadza, a moja pierwszą myślą jest o której zaczynają się lekarze. Tak więc z góry założyłam  że dziś treningu nie będzie bo zaraz kolejny odcinek mojego ulubionego serialu. Ale chwileczkę przecież serial mogę obejrzeć jutro tylko, że w internecie. Czy ja dobrze widzę, że moje prawie 2 miesięczne treningi miał by zaburzyć serial? O nie, nie, nie!!!
Ile razy się poddawałam, ile razy byłam już w połowie drogi i zawsze się wycofywałam? Za dużo razy! Tym razem się nie poddam, oprócz tego że walczę sama ze sobą  swoimi słabościami jest jeszcze pare ludzi, którzy mi kibicują i wierzą we mnie. Przecież nie mogę tego tak zmarnować

Czy wy tez tak często macie, że się poddajecie, uważacie, że wasz cel jest nierealny.  Jestem świetnym obserwatorem i powiem wam, że naprawdę mało osób ma odwagę walczyć o siebie i o swoje marzenia. A gdy dojdzie juz wysoko jest piętnowany. A oczywiście dlaczego tak się dzieje, ponieważ ludziom , którym się nie udało strasznie to przeszkadza. Przecież to oni mogli by być na miejscu tej osoby. Ale nie są . Dlaczego? Bo nie walczyli!

Obrałam cel w życiu i dążę aby się udało. Czy się uda to zależy tylko ode mnie. Czy będę  mieć sylwetkę, która sobie wymarzyłam i wspaniałe samopoczucie? Jeśli serial będzie ważniejszy od ćwiczeń, znów wrócę do początku.
Musze ustalić sobie w życiu priorytety i jeśli ty masz podobny problem, usiądź i zastanów się o co Ci chodzi w życiu. Jeśli lubisz jeść a nienawidzisz ćwiczyć, albo się przełam albo pokochaj swoje ciało. Nie przytyłam dzisiaj nie schudnę jutro. Niestety aby osiągnąć sukces trzeba bardzo dużo pracować. Nie możemy pozwolić sobie na chwile słabości, ponieważ słabi przegrywają. Tak samo jest z praca jeśli się nie starasz, szef wymieni Cie na lepszego, młodszego pracownika. Jeśli nie będziesz dbać o swoje ciało, Twój organizm też się zbuntuje, a Twoje samopoczucie będzie koszmarne. Widok w lustrze będzie Cie brzydził
Wiesz dobrze, że tak nie musi być. Wszystko zależy od dobrej organizacji czasu i Twojego zaparcia. A jeśli uwierzysz w siebie, zajdziesz daleko i będziesz szczęśliwy, ponieważ osiągniesz swój osobisty sukces.
Dużo osób wyśmiewa takie zachowanie, że kobiety wyglądem się przejmują, że za grube, za chude bo włosy nie takie. Ale to jak się czujemy ma na nas ogromny wpływ.
I to tylko od nas zależy co z tym zrobimy.

Kiedyś dla mnie nierealne było zrobić chodź jedną pompkę. Teraz robię za jednym razem 15. Kiedyś Kiler czy Turbo Ewy Chodakowskiej było dla mnie nie do przejścia dziś nawet p90x nie robi takiego dużego wrażenia. No chociaż ten drążek śni mi się po nocach! Będzie pięknie, mówi Ewa i ja jej wierzę bo teraz zostawiam was i idę ćwiczyć:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *